Tereza Janešová - lektorka kurzů pro dospělé

Pracuje v admistrativě a keramika je pro ni skvělý relax a vybití kreativity. Věnuje se jí už od dětských let a lektorkou je již od roku 2008. Dříve vedla i lekce pro maminky s dětmi, dnes už pro děti pořádá jen nárazové víkendové workshopy a věnuje se hlavně lekcím pro dospělé. Jejími koníčky jsou kromě keramiky film, cestování a pobyt v přírodě.

Tereza Šrámková - lektorka kurzů pro dospělé

Terezka pracuje v cestovním ruchu. Keramiku začala navštěvovat již ve školce a pokračovala až do 1.ročníku střední školy. V naší keramické dílně své působení odstartovala jako lektrorka kurzů pro děti, nyní je lektorkou kurzů pro dospělé již druhým rokem. Ráda se o své dlouholeté zkušenosti podělí s ostatními nadšenci do hlíny :-).

Nina Svobodová - lektorka kurzů pro dospělé

Keramice se věnuje již od základní školy, lektorkou je od roku 2008. Její koníčky jsou kromě keramiky četba, divadlo, lyžování, turistika a cestování. Pracuje v hotelnictví a v současné době je na mateřské dovolené.

Jan Rosyvka - lektor kurzů pro rodiče s dětmi

"Byl jsem u toho, jak nám do dílny přivezli keramickou pec a nevědel jsem si s ní rady. Po pár letech vedení našich kurzů žasnu, co všechno jsme se už naučili."

Zakladatel keramiky ve velnočasovém centru Zelená. Vedoucí keramického kroužku pro rodiče s dětmi. Vysokoškolské vzdělání v oboru informatika a systémové inženýrství. Učitel v lesní mateřské škole, průvodce dětských poznávacích zájezdů v zahraničí, instruktor teambuildingových kurzů.